Ebenel

Forbo

Novilon® je svojí strukturou, vlastnostmi, vzhledem i kvalitou jedinečný měkčený vinyl nabízený v rolích 2,3 a 4 m šíře. Pravidelná péče o podlahu je velice důležitá a zajistí jí krásný vzhled i užitné vlastnosti po dlouho dobu. Měkčený vinyl Novilon® je nabízen v rolích o šíři 2,3 a 4m. Volbou vhodné šíře zajistíte téměř bezespárý hladký povrch jednoduchý na údržbu. Všechny podlahoviny Novilon® mají silnou ochrannou vrstvu, která společně s vlastností Noviclean také usnadňuje čistění a údržbu.

Diamond Seal

diamondseal

diamondseal01

Stejně jako přírodní diamant, také Diamond Seal představuje tvrdost, odolnost proti poškrábání a trvanlivost. Poskytuje také vynikající ochranu proti otěru a skvrnám od rozlitých tekutin. Vrstva Diamond Seal zajišťuje přirozeně jemný lesk a vysoce realistický design, který je obchodní značkou kolekce podlahovin Novilon®.

Aquagrip

aquagrip

aquagrip01

Všechny řady Novilon® mají funkci Aquagrip – jedinečný bezpečnostní prvek – který znamená, že materiál nijak významně neztrácí přilnavost ani při postřiku nebo polití vodou popř. jinou kapalinou. Znamená to, že podlaha vašeho domu je krásná, praktická a bezpečnější pro chůzi po ní.

Noviclean

noviclean

noviclean01

Vrchní vrstva určená pro snadné čištění, která také chrání podlahovinu před vznikem skvrn způsobených znečištěním a otěrem.

 

 

Záruka 20 let

warantybKvalita zavazuje. Společnost Forbo si je vědoma vysoké kvality podlahovin Novilon®, proto na tyto podlahové krytiny poskytuje záruku 20 let. Novilon® je prvotřídní materiál, který pokud je položen a udržován v souladu s pokyny uvedenými v záručním letáku bude dlouho sloužit a vypadat reprezentativně. Při nákupu podlahoviny Novilon® žádejte vždy o záruční list, který si pečlivě přečtěte a uschovejte. Je to doklad o našem slibu dlouholetého bezstarostného používání. Jeho součástí je návod na instalaci, údržbu i odpovědní část k registraci záruky.

Všechny výrobky Novilon® odpovídají zákonem stanoveným normám pro podlahové krytiny včetně balení a informacích o výrobku.

 

Kolekce do roku 2015. Připravujeme aktualizaci kolekce.

Nabídku výrobce naleznete na stránkách  www.forbo.com/floring/cs-cz/

Zboží na dotaz.

Řady Forbo
NOVILON VIVA moderní řada pro každého člověka s mladým srdcem
NOVILON NOVA je naší stěžejní kolekcí, která vám poskytne nejvyšší komfort při nadčasovém designu