Ebenel

Podlahová chemie

 

 

 

 Něco o Learu 

Firma Lear je jeden z největších českých výrobců lepidel s nejširším sortimentem průmyslových lepidel a komplexních služeb v oblasti lepení v České republice a přináší Vám zkušenosti v tomto oboru podložené tradicí výroby od roku 1938. Certifikace systému kvality podle normy ČSN EN ISO 9001:2001 garantuje stabilní kvalitu výrobků a služeb.

Naše firma vytvořila ve spolupráci s firmou Lear Chloroprenové rozpouštědlové kontaktní lepidlo na lepení koberců, PVC, korku, lišt a jiných podlahových krytin pod obchodní značkou GOLD pren 50. Na základě této spolupráce se firma Ebenel Jana Vechetová stala v roce 2001 výhradním distributorem tohoto výrobku.

 Něco o Schönoxu 

Schönox nabízí svým zákazníkům inovativní řešení pro kvalitní spojení konstrukce a vrchní krytiny. Ve svém programu má ucelené systémy pro kladení obkladů, desek z přírodního a umělého kamene, parket, elastických podlahových krytin a keramických dlaždic. Schönox udává tón z hlediska kvality, služeb a nových myšlenek. To vše ruku v ruce s přijatelnou cenou. V současné době je výrobní kapacita práškových směsí 230.000 tun ročně, disperzních hmot 40.000 tun.V České republice působí od roku 1998.

 Něco o Lobě 

LOBA je předním německým výrobcem systémů pro konečnou úpravu a péči o podlahy z parket, tvrdého dřeva a korku. Jsme přední firmou, co se technologie týče, v Evropě a udržujeme si naši pozici na trhu díky neustálým inovacím. S našimi dvousložkovými vodními systémy pro konečnou úpravu, jenž jsou ohleduplné k životnímu prostředí, jsme nastolili zásady, které dodnes zůstávají nepřekonány. Podlahové oleje a vosky, produkty pro využití v průmyslu a produkty pro péči a čištění podlah dotvářejí škálu našich produktů. Celá výroba se uskutečňuje v Ditzingenu blízko Stuttgartu. Od roku 1922 je slovo LOBA synonymem pro špičkovou kvalitu péče o parkety a podlahy z tvrdého dřeva.