Ebenel

EGGER - údržba

JEDNODUŠE ČISTÝ

Hrubé nečistoty zůstávají na velkých rohožích u dveří. Na ostatní nečistoty platí jednoduché vysátí s kartáčovým nástavcem Vašeho vysavače. Čas od času byste měli podlahu vytřít vlhkým hadrem a přitom dbát na to, abystě řádně vyčistili i spáry v podélném směru. Pro optimální čištění doporučujeme speciální čisticí přípravek na laminátové podlahy Clean it od firmy EGGER.

ODOLNÉ SKVRNY?

Odolné skvrny, jako od kávy, čaje, limonády, piva, ovoce a mléka, odstraníte bez problémů obvyklým savým hadrem a univerzálním čisticím přípravkem. Stačí vlažná voda s malým množstvím alkoholu nebo čisticí přípravek na bázi octa. Na barvu, rtěnku, tuš, dehet, lak na nehty apod. stačí vlažná voda s malým množstvím alkoholu nebo čisticí přípravek na bázi octa. V závislosti na druhu skvrny je možné použít také benzín na čištění nebo odlakovač. Důležité upozornění: Takto ošetřenou plochu následně neutralizujte vodou.

OPTIMÁLNÍ OCHRANA PRO LAMINÁTOVOU PODLAHU

  • přilepit podložky z plsti na nohy stolu a židlí
  • nábytek při stěhování nadzvednout - netlačit!
  • používat měkká kolečka pro nábytek (typ W)
  • okamžitě odstranit stojatou vlhkost
  • nepoužívat parní čisticí stroje

I PŘESTO SE PODLAHA POŠKODÍ?

Pokud i navzdory robustnosti Vaší podlahy dojde k poškození panelu, je možné menší poškození opravit bez problémů pomocí systémové opravné pasty EGGER Decor Mix & Fill light a dark. Silně poškozené části vymění jednoduše odborník. Kontakujte, prosím, svého prodejce.

údržba

Užitečné odkazy